Przejdź do treści
szkola
szkola2
szkola3
Przejdź do stopki

Strona naszej szkoły jest w przebudowie. Za utrudnienia w dostępie do serwisu przepraszamy. Admin

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Treść

Wszyscy używamy tego, co daje nam nasza planeta: wody, powietrza, bogactw naturalnych, roślin. Ziemia jest naszym wspólnym dobrem, dlatego wszyscy musimy troszczyć się o środowisko naturalne. Ta idea, od wielu już lat łączy ludzi, niezależnie od narodowości, wyznania, wieku, czy innych różnicujących kategorii... Prosimy o obejrzenie poniższej prezentacji.

DZIEŃ ZIEMI

Z powodu pandemii w tym roku w naszej szkole niektóre działania związane z Dniem Ziemi odbyły się w świecie wirtualnym. Uczniowie mieli udostępnione przez dziennik elektroniczny linki do filmików i prezentacji multimedialnych związanych z Dniem Ziemi. Przeprowadzone były lekcje, które miały na celu promowanie ekologicznych postaw i uświadamianie problemów, które się wiążą ze zmianą klimatu. Uczniowie mogli dowiedzieć się jak codzienne wybory wpływają na klimat i naszą planetę a także poznać sposoby ochrony środowiska naturalnego.

Chętni uczniowie  wykonali plakaty z okazji Dnia Ziemi i zdjęcia z oznakami wiosny. Przesłane prace i zdjęcia są umieszczone na wspólnym Padlecie, do którego link znajduje się poniżej.

DZIEŃ ZIEMI - PADLET

6245