Aktualności
Treść
Piłka nożna - rejon
W dniu 23.04.2026 r. w Ochotnicy Górnej po raz pierwszy odbyły się rejonowe zawody w piłce nożnej chłopców. Nasi zawodnicy po zaciętej i bardzo wyrównanej grze (2 remisy jedna przegrana) ostatecznie zajęli 4 miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy.
Gminny Konkurs Ortograficzny
Z dumą informujemy o kolejnym sukcesie uczniów naszej szkoły, tym razem w Gminnym Konkursie Ortograficznym, który odbył się w Tylmanowej.
Zawody w piłce nożnej
W dniu 21.04.2026 r. w Tylmanowej odbyły się gminne zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Podsumowanie konkursu English Master 2026
W naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu języka angielskiego English Master 2026, w którym wzięło udział 18 uczniów.
Konkurs recytatorski
VI Gminny Konkurs Gwarowy Recytatorski i Wokalny „Nie zabocyć” już za nami.
Konkurs "Młodzież zapobiega pożarom"
W Urzędzie Miasta w Nowym Targu odbyły się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Kiermasz słodkości
W naszej szkole odbył się wyjątkowy kiermasz ciast, zorganizowany przez Radę Rodziców przy ogromnym zaangażowaniu wszystkich rodziców. Stoły uginały się od domowych wypieków, a zapach przyciągał każdego – jednak tego dnia najważniejszy był nie smak, lecz cel.
Dzień Kariery
16.04.2026 zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Kariery Zawodowej.
Konkurs plastyczny
W marcu, w bibliotece, dla uczniów klas 1-3 został zorganizowany konkurs na „Ilustrację do ostatnio przeczytanej książki”.
Zebranie z rodzicami
Zebranie z rodzicami odbędzie się 15.04.2026 r. (środa) o godz. 16.15. Zapraszamy.
Dzień bez plecaka w naszej szkole!
Dziś odbył się wyjątkowy i pełen kreatywności Dzień bez plecaka, zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego!
Słodka pomoc dla Kasi!
Rada Rodziców naszej szkoły organizuje kiermasz słodkości, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie Katarzyny Jamińskiej – chorej mamy jednej z naszych uczennic.
Podsumowanie osiągnięć
W ostatnim dniu przed świętami wielkanocnymi, w środę, w naszej szkole odbył się uroczysty apel, który był okazją do podsumowania licznych osiągnięć uczniów oraz pracy nauczycieli.