Przejdź do treści
s1
s2
s3
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Rekrutacja 2023/2024

Rekrutacja 2023/2024

Rozpoczyna się rekrutacja dzieci na rok szkolny 2023/2024.   Zarządzenie Wójta Gminy Ochotnica Górna w sprawie rekrutacji. Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego Wniosek o przyjecie do oddziału przedszkolnego Zgłoszenie dziecka do klasy pierws

Konkurs KRUS

Konkurs KRUS

Prezes KRUS zaprasza dzieci rolników do udziału w konkursie, którego regulamin można znaleźć TUTAJ.

Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości

W ramach rządowego programu "Laboratoria Przyszłości" nasza szkoła otrzymała wiele nowoczesnego sprzętu m.in. monitor interaktywny, drukarkę 3D, zestawy robotów VEX, aparat fotograficzny, mikrokontrolery Ardruino i wile innych.

Zawody w piłkę ręczną

Zawody w piłkę ręczną

W dniu 18 stycznia odbyły się międzyszkolne zawody w piłkę ręczną chłopców i dziewcząt klas starszych (7-8 klasy), drużyny po zaciętej walce zajęły, IV miejsce dziewczęta, oraz V miejsce chłopcy. Gratulujemy.

Zawody w piłkę siatkową

Zawody w piłkę siatkową

W dniu 13 stycznia w naszej szkole odbyły się międzyszkolne zawody w piłkę siatkową, obydwie drużyny dziewcząt i chłopców zajęły pierwsze miejsca automatycznie awansując do rejonu i to właśnie nasze drużyny będą reprezentować Gminę Ochotnica Dolna. Gratulujemy drużynom i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs wiedzy English Master

Konkurs wiedzy English Master

Nasza szkoła organizuje Konkurs wiedzy English Master 2023. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz zestawem pytań o Wielkiej Brytanii. Zachęcamy do udziału.

Wyjazd na spektakl

Wyjazd na spektakl

Uczniowie klas: VII, VIIIa, VIIIb byli w Nowym Targu na spektaklu teatralnym  „Mały Książę”, wystawianym w MOK-u przez aktorów z teatru „Crakovia”.

64508