Aktualności
Treść
W kl. II książką konkursową był utwór: „Cukierku, ty łobuzie!”
I miejsce zdobyła Laura Mikołajczyk
II- Marysia Sobański
III- Karolinka Szlaga
W kl. V uczniowie wykazywali się znajomością lektury :„Nazywam się ….Fryderyk Chopin”
I miejsce zdobyła Lena Kurnyta
II- Gabriela Tokarczyk
III – Ewa Wygrecka
Kl. VI czytała dodatkową lekturę: „Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"
I miejsce uzyskała Helena Błachut
II- Szymon Bielski
III- Kacper Piszczek
W kl. VII konkursową lekturą była: „Pozłacana rybka”
I miejsce zdobyła Kinga Królczyk
II –Katarzyna Szkudlarek
III- Marcelina Kuziel
Gratulujemy i zachęcamy do dalszego czytelnictwa.